Luksusowe auto o sportowym…

Luksusowe auto o sportowym charakterze, dla młodego i dynamicznego przedsiębiorcy. 600 koni mechanicznych w zupelności wystarcza aby sprawnie poruszać sie między bankiem a urzędem skarbowym. W koncu moge sie łapać z gówniarzami w GTR’ach, a moi kierowcy nie wstydzą sie juz że pracują w „dziad-transie”.
  Jako wlasciciel firmy spedycyjnej o zasięgu miedzynarodowym, szukałem auta przedewszystkim reprezentacyjnego – samochodu, który bedzie budził zaufanie wsród klientów i budował pozytywny wizerunek mojego interesu. Wstępnie odrzuciłem mercedesa i volvo.  Zdecydowałem sie na ofertę dealera Bawarii Motors. Kupiłem model F90 w wersji Competition z 2019 roku. To maszyna która idealnie wpisuje się w moje motoryzacyjne preferencje. Kiedy trzeba jest dostojną limuzyną, gdy mam ochotę pojezdzic nieco ostrzej, zamienia się w dzikie zwierze. Trzeba uważać na wciskanie pedału gazu, bo nawet na trzecim biegu to bydle mieli kołami. Autko dumnie stoi na placu, aby każdy mógł je podziwiać. To nie tylko sukces mój, ale i całego naszego zespołu.
  Proszę Państwa, oto M5, nowa twarz i wizytówka mojej firmy (。◕‿‿◕。)

#pokazauto #bmw #m5 #samochody #motoryzacja #pracbaza #chwalesie #bekaztransa #transport #logistyka #tir #ciezarowki #wlasnafirma #carboners