Ja pitole jak ja kocham życie…

Ja pitole jak ja kocham życie właśnie pije sobie oranżadkę w garażu, tłok zwalony, najedzony rosołkiem z dagrasso. Nic mi więcej nie potrzeba oglądam sobie naprawy tłoków przez miskę olejową u profesora na youtube, korbowód leży mi na kolanach. Przypominam tłok zwalony więc zero potrzeb zero prędkości nie muszę z nikim walczyć na światłach. Mam panewki mam jedzenie, bezpieczeństwo i tłok zwalony.
Pozdrawiam

A teraz odrobinę poważniej – wszystkiego najlepszego dla kobiet! W związku z dniem 8 marca przygotowaliśmy #rozdajo. Do wzięcia 10 kuponów o wartości… no to się okaże bo wartość będzie zależna od ilości plusów. Wzór jest prosty ilość wszystkich plusów tego postu podzielona przez 10 równa się wartość jednego kuponu. Wszyscy mogą wziąć udział.

Wymagania:
– Zaplusowanie tego wpisu.

Wybór 10 użytkowników nastąpi w poniedziałek (09.03.2020) o 20:00 poprzez mirkorandom

Dodatkowo przygotowaliśmy rabat w naszym sklepie superparts.pl równiutko 6,199% – równy dla wszystkich! Wystarczy w koszyku podczas realizacji zakupów wpisać kod WYKOP. Rabat będzie ważny do wtorku (10.03.2020) do 23:59.

Linki do nas:
Sklep: superparts.pl
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/superpartspl/
Instagram: https://www.instagram.com/superpartspl/

Telefon: +48 733 015 015
Mail: kontakt@superparts.pl

#motoryzacja #samochody #motocykle #promocje #superparts #zakupy #kodyrabatowe #mechanikasamochodowa #dzienkobiet #heheszki #konzwalony #rozdajo